Experience as Reward

Naše společnost již několik desítek let poskytuje zákazníkům služby v podobě prodeje a servisu vozidel značky Škoda. Kromě důrazu na kvalitu našich služeb a hlavně kvalitu vozů, je pro nás velmi důležitým aspektem bezpečnost našich zákazníků. A stejný cíl si ve svých aktivitách klade Asociace Záchranný kruh respektive Svět záchranářů Karlovy Vary. Snaží se, aby lidé žili ve zdravém a hlavně bezpečném prostředí, uměli se chovat v nejrůznějších rizikových situacích a ve velké míře vzdělávají malé i velké například v oblasti bezpečnosti v dopravě. A k tomuto kvalitní, moderní a hlavně bezpečné vozy nepopíratelně patří.

Proto naše společnost již několik let podporuje tyto aktivity a v letošním roce se rozhodla podpořit i tým lektorů - záchranářů, kteří v této organizaci pracují a to formou zážitku. Zážitek v podobě možnosti zapůjčení zcela nových vozů Škoda jako odměna za jejich náročnou, ale smysluplnou práci, která spočívá nejen v zachraňování lidských životů a majetku, ale i v jejich preventivně vzdělávacích aktivitách, kdy předávají své zkušenosti a znalosti dál.

Svět Záchranářů - logo


Jejich příběhy ...

Policista Kuba se nového Kamiqa nemůže prostě nabažit. A tak vyrazil ještě na jeden výlet, ke kterému dodává: "Mockrát děkuji za opětovné půjčeni vozu. Tentokrat jsme auto využili na cestu do Rakouska a opět nás překvapila nízká spotřeba, prostor uvnitř vozu a užili jsme si adaptivní tempomat, který je na dlouhé cesty velkým pomocníkem. Auto nás pobavilo, když nám po delsim dálničním úseku na displeji doporučilo, ze bychom si měli dat šálek kávy, protože z nás cítí únavu. Tak jsme doporučení rádi respektovali a pauzu na kávu si udělali, děkujeme.“

 


Policista Kuba neodolal a využil Škodu Kamiq k výletu s rodinou. Sám dodává: „Děkuji za půjčení skvělého auta, které jsme využili na dovolenou na Šumavě. Čtyřčlennou rodinu i s koly odvezlo bez problémů.“

Záchranářka Eva: ….se Škodou Kamiq jsme se s dcerou vydaly na toulky po krásách Itálie, najely jsme okolo 2500km. Každý kdo se už v tomto autíčku svezl říkal, že je skvělé a to ve všech směrech a já nemohu než souhlasit. Je úsporné, spolehlivé, prostorné… což ženy na dovolené zcela jistě ocení. A jestli mohu do seznamu něco dalšího - ikonka „přestávka na kávu“ je prostě kouzelná...Roman pracuje u Městské policie Karlovy Vary a již několik let je lektorem Světa záchranářů, kde učí zejména dopravní výchovu. Fabii si půjčil na výlet do Nepomuku. Sám říká: „Moc děkuji za půjčení auta, kterým jsem jel s rodinou na víkend na chalupu. Auto jede super a má malou spotřebu.“

Záchranáři - Kuba Rakousko


Svět Záchranářů - Kuba Šumava


Svět Záchranářů - Eva Itálie


Svět Záchranářů - Roman
Evička využila odměnu v podobě zapůjčení auta na výlet jak se patří. Doslova a do písmene z Fabie udělala pomyslný kočár a vypravila se po stopách Popelky na zámek Moritzburg.

Svět Záchranářů - Eva MoritzburgMiluška využila možnost zapůjčení auta, aby vyvezla své rodiče na výlet. Ti byli nadšeni zejména z moderního interiéru, bezpečné jízdy a pochvalovali si komfortní nastupování a vystupování, což je v jejich veku 85 a 87 velmi důležité.

Svět Záchranářů - Miluška Olympia


Petr, a shodou okolností i jeho přítelkyně Tereza, pracují ve Světě záchranářů jako lektoři pro aktivity BESIP a také jako táboroví vedoucí. Společně, a to i s Kamiqem, vyrazili do Rakouska k Wolfgangsee. Auto má komfortní výbavu na dlouhé cesty. Plus byla i moderní dotyková obrazovka s Apple CarPlay, díky které jsme nemuseli za jízdy používat mobilní telefon. Velikou výhodou pro nás byla i spotřeba, kdy průměrná spotřeba celovíkendového výletu byla 5,5l/100km.


Svět Záchranářů - Petr v RakouskuRadek je policista a také lektor ve Světě záchranářů. „Výlet byl kolem Doupovských hor, kde jsem správně očekával zajímavé výhledy do okolních nížin. K pocitu jízdy musím říct, že se mi jelo moc hezky, řekl bych, že fábka je pohodové rodinné auto jak na nákupy tak na výlety. K pohodě výletu přispěla fajn audio výbava auta, která mi na cestu hrála skvělé pecky českého punku.“


Svět Záchranářů - Radek


Pavel pracuje u Městské policie v Karlových Varech a již 8 let také jako lektor Světa záchranářů. Odměnu v podobě výletu novým vozem Škoda Kamiq využil k návštěvě největšího českého festivalu Votvírák a také do pražské ZOO. „Auto jede super, je živé a podstatné je, že toto vše zvládá i za velice příznivou spotřebu 5, 3 l“, sdělil nám Pavel.

Svět Záchranářů - Pavel


Ahoj, jmenuji se Zuzka. Jsem policistka a ve Světě záchranářů pracuji již od samého začátku jako lektorka zážitkových programů. Chěla bych poděkovat společnosti AUTOspektrum 2000 za zapůjčení vozu Škoda Kamiq. Moc jsme si s rodiči výlet užili! 

Svět Záchranářů - Zuzka


Kuba je policista a pracuje ve Světě záchranářů jako lektor. Zapůjčení auta využil k účasti na jednom z nejdůležitějších dní a to na svatbě. A sám říká: Děkuji za půjčení, auto je parádní. Potřeboval jsem ho využít na ségry svatbu a všem se moc líbilo, rad využiji zase...

Svět Záchranářů - Kuba


Ahoj, jmenuji se Ondra a jsem hasič. Ve Světě záchranářů  pracuji jako lektor zážitkových programů již od roku 2015. Děkuji společnosti AUTOspektrum 2000 za zapůjčení vozidla Škoda Kamiq. Díky němu mé výpravy za dobrodružstvím v přírodě dostaly úplně jiný rozměr.

Svět Záchranářů - Ondra


Ahoj, jsem Eva, pracuji jako záchranářka. Ve Světě záchranářů působím jako lektorka v oblastech výuky první pomoci. Zapůjčení vozu Škoda Scala jsem nemohla z počátku ani uvěřit a nesmírně si této možnosti vážím. Děkuji společnosti Autospektrum 2000 za pocity bezpečí díky zcela novému modernímu vozu.

Svět Záchranářů - Eva


I profesionální hasiči potřebují občas odpustit páru a o to šlo v Novém městě pod smrkem. Každoročně zde na několik dní navštíví Singltrek, kde společně utužují sportovního ducha. 

Svět Záchranářů - hasiči


Miluška je záchranářka. Původně plánovala větší výlet, který se však zvrtnul díky okolnostem v pouze malou cestu do Františkových Lázní. I to ale stačilo na to, aby objevila nesporné výhody nového autíčka a výlet si skvěle užila.

Svět Záchranářů - MIluška