AUTOBATERIE NABITÉ SLEVAMI

Chladné a mrazivé počasí dokáže prověřit každou autobaterii. Pokud ta Vaše již dosluhuje a potřebuje vyměnit za novou, využijte naší akční nabídky autobaterií za výhodné ceny. Autobaterii si můžete zakoupit přímo v našem dealerství nebo si ji objednat online v e-shopu ŠKODA a u nás si ji vyzvednout. Při zakoupení nové autobaterie se postaráme o tu použitou a ekologicky ji za Vás zlikvidujeme. Akční nabídka autobaterií platí do 31. března nebo do vyprodání zásob.

PROČ SI POŘÍDIT AUTOBATERII PRÁVĚ U NÁS?

Nabízíme široký výběr autobaterií za výhodné ceny

Poradíme Vám s výběrem autobaterie pro Váš vůz

Starou autobaterii za Vás ekologicky zlikvidujeme

MÁTE ZÁJEM O AUTOBATERII Z NAŠÍ AKČNÍ NABÍDKY?

Kontaktujte našeho prodejce náhradních dílů a příslušenství.

VYUŽIJTE SLUŽEB NAŠEHO AUTORIZOVANÉHO SERVISU

V našem autorizovaném servisu pro Vás zkontrolujeme stav Vaší autobaterie, případně se postaráme o její profesionální výměnu, která často vyžaduje použití specifických postupů a přístrojů. Kontaktuje náš autorizovaný servis.

Celý text

Kdy je potřeba vyměnit autobaterii?

Vybije se Vám plně nabitá autobaterii po pár dnech nebo se Vám nedaří nastartovat? Příčinou může být dosluhující autobaterie, která nedokáže udržet potřebné napětí. O výměnu si začne říkat především v zimním období, kdy se kvůli chladu zpomalují chemické reakce probíhající v autobaterii.

Jak často autobaterii kontrolovat?

Stav autobaterie je dobré zkontrolovat při každé návštěvě autorizovaného servisu. Autobaterii nechte zkontrolovat minimálně jednou za rok, případně v kratších intervalech, pokud s vozem jezdíte jen výjimečně.